Jesteśmy akredytowanym centrum metody

Teddy Eddie

Splendid

Przed Tobą edukacja językowa nadążająca za zmieniającym się światem.

To nie przypadek, że tu jesteś. Pewnie marzysz o rozwoju językowym, rozgadaniu się po angielsku i o tym wszystkim, co możesz osiągnąć dzięki znajomości angielskiego.

Niezależnie na jakim jesteś poziomie, ile masz lat i jakie masz doświadczenia językowe, SPLENDID jest dla Ciebie.

Bardziej nowoczesnego, elastycznego i nastawionego na indywidualizm treningu językowego - nie można sobie wymarzyć.

SPLENDID to treningi językowe na miarę XXI wieku, który uwzględniają wszystkie Twoje potrzeby. Dowód? Zróbmy małe test.

Wybierz ofertę

Zastanów się nad tym, czy:

-Żyjesz ciągle w biegu, więc składanie deklaracji, żeby chodzić stacjonarnie na treningi językowe, jest zbyt ryzykowne? To znak, że potrzebujesz ELASTYCZNYCH treningów.

-Na samą myśl o tematach zajęć cierpnie Ci skóra, bo przejadły Ci się nudne i bez polotu zagadnienia z podręczników i innych kursów? W takim razie potrzebujesz NOWOCZESNYCH tematów.

-Chcesz rozwijać swój angielski z osobami podobnymi do Ciebie, które mają podobne cele i zainteresowania? INDYWIDUALNE podejście - to jest to, co pomoże osiągnąć Ci swój własny cel językowy.

Jesteś w dobrym miejscu! Poznaj edukację zmieniającego się świata

Splendid Splendid Splendid

ELASTYCZNA edukacja językowa
Wiemy doskonale, że potrzebujesz wolności w życiu. A o niej trudno mówić, gdy musisz złożyć deklarację uczęszczania na stacjonarne zajęcia. W SPLENDID wzięliśmy pod uwagę Twoją dynamikę życia. Nawet jeśli trafi Ci się wyjazd służbowy, prywatny, a nawet tymczasowa zmiana miejsca zamieszkania, możesz kontynuować z nami swoje treningi. Jak? Przez treningi online. Czy perspektywa nauki na zagranicznej plaży nie brzmi obiecująco?

NOWOCZESNE, ŚWIEŻE i wciągające tematy
Mózg włącza się, gdy ma styczność z informacjami, które lubi i które go interesują. I to jest nasz złoty sekret nauczania. Tematy rozmów dobieramy na podstawie Twoich zainteresowań. Work-life balance, długowieczność, filozofia hygge, Formuła 1, fizyka kwantowa, skandynawskie seriale kryminalne, AI, mindfulness? Uszyjemy idealne lekcje, by Twoje neurony szalały w każdej minucie treningu.

INDYWIDUALNE podejście do Twojego rozwoju językowego
Prawda jest taka, że nie da się efektywnie uczyć dorosłych angielskiego w jednym stylu i w jeden sposób. Należy dokładnie poznać cele, zainteresowania, sposoby nauczania, doświadczenia językowe. Te informacje są kluczowe w uszyciu dla Ciebie i grupy podobnych do Ciebie słuchaczy, optymalnego programu. Nauka ma iść w parze z Twoimi potrzebami.

NOWOCZESNE nauczanie
Dogoniliśmy, a może nawet wyprzedziliśmy nauczanie na miarę XXI wieku. Do Twojej dyspozycji będą platformy i aplikacje, z którymi nauka wskoczy na jeszcze wyższą przyjemność. Efektywność w tym przypadku będzie niczym efekt uboczny, ale jakże pozytywny ;)

ELASTYCZNA wiedza
Załóżmy, że niektóre z tematów zajęć mogą Cię bardziej interesować od innych. Podobnie jak w cateringu dietetycznym możesz wymienić dania, tak i u nas możesz wymienić niektóre zagadnienia na te, bardziej porywające Ciebie i Twoje neurony. Czy to oznacza, że ze SPLENDID nauka nie jest nigdy nudna, tylko porywająca? Śmiemy sądzić, że tak :)

ESTETYCZNE materiały
Tak jak najpyszniejsze danie nie będzie aż tak smakować na plastikowym talerzyku, tak i nasza porcja wiedzy musi iść w parze z poczuciem estetyki. Materiały, które dostaniesz, cieszą oko, a przez to i mózg.

POZYTYWNE doświadczenia
Kiedy Twoje ciało jest zrelaksowane, a w jelitach - naszym drugim mózgu - trwa produkcja hormonów szczęścia, to włącza się automatyczny tryb szybkiego i lekkiego przyswajania wiedzy. Przyjemnie spędzasz czas, budujesz pozytywne skojarzenia z angielskim, czujesz się bezpiecznie i dobrze, a przy tym chłoniesz wiedzę jak gąbka. Fajnie!

Wybierz ofertę Wybierz ofertę

Jeśli do tego momentu myślisz: „Brzmi dobrze”, to zobacz niżej, co jeszcze kryje się pod hasłem SPLENDID.

- Zanim zaczniesz naukę, zaprosimy Cię do udziału w najlepszym z możliwych audytów językowych i przed treningowych. Dzięki niemu poznamy Twój najlepszy styl uczenia się, doświadczenia językowe, ambicje, cele i zainteresowania. Twoje odpowiedzi pozwolą nam zaplanować optymalne dla Ciebie treningi, z którymi łatwiej osiągniesz swój sukces językowy.

- Każde zajęcia to pozytywne doświadczenia do kolekcji. Tylko wyobraź sobie - nowoczesną przestrzeń do nauki, ludzie podobni do Ciebie, pyszna kawa i lektor, który niczym coach językowy motywuje Cię do rozwoju...

- Otrzymasz od nas dostęp do aplikacji, z której aż chce się korzystać. A im częściej i chętniej będziesz z niej korzystać, tym wiedza szybciej i skuteczniej osadzi się w pamięci długotrwałej.

- Zobaczysz czarno na białym swoje umiejętności. W SPLENDID zadbaliśmy o mikro poświadczenia. To nowoczesne narzędzie do potwierdzania Swojej wiedzy, umiejętności i kompetencji zdobytych podczas treningów uznawane przez wielu pracodawców tzw “Open Batch” zarejestrowany w międzynarodowej bazie.

- Będziesz częścią splendidowej społeczności. Nie tylko stacjonarnie, ale także wirtualnie - niezależnie od miejsca i czasu. SPLENDID stworzył przestrzeń, która nieco przypomina Facebooka. Wysyłanie wiadomości między uczestnikami, kontakt z lektorem, dzielenie się swoimi przemyśleniami, postępami… To miejsca od nas dla Ciebie, by jeszcze bardziej uprzyjemnić treningi językowe (także poza regularnymi zajęciami).

Jak Ci się podoba nasze holistyczne podejście do edukacji językowej zmieniającego się świata?

Zobacz, jakie treningi możesz wybrać w ramach SPLENDID:


I Want It All - General English

Dla tych, którzy chcą rozgadać się językowo tak po prostu, by korzystać z możliwości i uroków dzisiejszego świata

30 + 20 treningów
od 60 do 90 min
poziomy: od A1 do C1


Let’s Get Down to Business- Business English

Dla tych, którzy potrzebują językowego boostera, by pewnie czuć się w pracy i wszelkich zawodowych sytuacjach

30 + 20 treningów
od 60 do 90 min
poziomy od B1 do C1


Speaking Sprint - Kurs konwersacyjny

Dla tych, którzy potrzebują powera, by świetnie rozmawiać po angielsku

33 treningi
od 75 do 90 min
poziomy: od A2/B1 do C1

Niezależnie od tego jaki trening językowy wybierzesz, otrzymasz nasz splendidowy zestaw edukacyjny:

  • segregator z wkładem poziomu
  • dostęp do platformy
  • dostęp do aplikacji
  • dostęp do dodatkowych wzmacniaczy online

"Dodatkowe wzmacniacze"? To splendidowe wspomagacze treningowe Ci kolejne boostery do rozwoju. To nasze nowoczesne rozwiązania, którymi będziemy Cię częstować podczas treningów, by efekt wow był murowany. Dziś nic więcej nie zdradzimy. Te wisienki na torcie zostawimy sobie dla tych, którzy klikną: DOŁĄCZ DO SPLENDID

To ten moment, aby podjąć decyzję. Czy odpuszczasz i oddalasz od siebie swoje marzenia? Czy może stawiasz teraz na siebie, swój rozwój i wypełniasz formularz, by dołączyć do drużyny SPLENDID?

Sukces językowy masz na wyciągnięcie palca

Zapraszamy do kontaktu. Telefon kontaktowy do biura szkoły - 507768140Dodatkowe informacje / do pobrania


Test on-line: https://tally.so/r/nrE1Nv

Punktacja do testu

Scoring:

  • 0-10% =A0
  • 11-17% = A1
  • 18-39% = A2
  • 40-60% = B1
  • 61-93% = B2
  • 94-100% = C1

Audyt językowy on-line: https://tally.so/r/wA8Ovo

Szkolimy od 2012 roku
Kształcimy już ponad 600 kursantów