Jesteśmy akredytowanym centrum metody

Teddy Eddie

Magdalena Sękowska
Magdalena Sękowska

Właściciel szkoły

Właścicielka i założyciel Szkoły Centrum Oxford. Główny dowodzący i pomysłodawca.

Dodatkowo z pasją podchodzi do swojej pracy, obowiązków i uwielbia pracę z dziećmi i swoimi kursantami. Stara się, aby każdy na jej zajęciach znalazł coś dla siebie i aby nikt nie wyszedł zawiedziony. Głowa pełna pomysłów i wyobraźni, nie boi się nowości i wręcz za nimi pędzi, dzięki czemu szkoła posiada rozwiązania cyfrowe jak tablica multimedialna, tablety czy dziennik elektroniczny dla kursantów i rodziców. Dba o każdy szczegół o dobre kontakty ze swoimi klientami. Jej głównym celem są efekty pracy jej oraz innych lektorów z nią współpracujących zauważone przez rodziców i jej uczniów. W wolnym czasie, można znaleźć ją na spacerze z psem Chlesea, ze słuchawkami w uszach lub kibicującą synowi na meczach i turniejach piłki nożnej, bądż na szkoleniach językowych organizowanych przez różne firmy i wydawnictwa.

Daniel
Daniel Peart

Lektor

Lektor urodzony w Wielkiej Brytanii obecnie zamieszkujący okolice Prudnika.

Brytyjczyk z wspaniałym akcentem i bezbłędną wymową. Osoba energiczna, miła i chcąca przekazać jak najwięcej informacji o swoim kraju wszystkim kursantom. Lektor sumiennie przygotowujący każdy detal zajęć. Wspaniale rozumie się na zajęciach z 9 latkami, których zaraża miłością do nauki języka angielskiego, z młodzieżą szybko potrafi znaleźć wspólny język, a przez dorosłych doceniany jest za efektywność i otwartość. Konwersacje z Danielem dają kursantom możliwość udoskonalenia wymowy i przełamania bariery w mówieniu.

Katarzyna Bielecka
Katarzyna Bielecka

Lektor

Absolwentka filologii angielskiej z językiem hiszpańskim na Uniwersytecie Opolskim.

Swoją przygodę z Oxford School rozpoczęłam w 2016 roku. Nauczanie angielskiego stało się moim hobby, więc żadnego dnia nie spędzam w pracy, tylko robiąc to co lubię. Najwięcej satysfakcji sprawia mi uczenie dzieci. Każdy sukces moich uczniów jest również moim sukcesem, i widząc uśmiech i zadowolenie na twarzy moich kursantów wiem, że to co robię ma sens. Uwielbiam uczyć przez zabawę i pokazywać uczniom że nauka angielskiego może być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Oprócz nauczania angielskiego moją pasją jest jeździectwo i muzyka.

Szkolimy od 2012 roku
Kształcimy już ponad 600 kursantów