Jesteśmy akredytowanym centrum metody

Teddy Eddie

Magdalena Sękowska
Magdalena Sękowska

Właściciel szkoły

Właścicielka i założyciel Szkoły Centrum Oxford. Główny dowodzący i pomysłodawca.

Dodatkowo z pasją podchodzi do swojej pracy, obowiązków i uwielbia pracę z dziećmi i swoimi kursantami. Stara się, aby każdy na jej zajęciach znalazł coś dla siebie i aby nikt nie wyszedł zawiedziony. Głowa pełna pomysłów i wyobraźni, nie boi się nowości i wręcz za nimi pędzi, dzięki czemu szkoła posiada rozwiązania cyfrowe jak tablica multimedialna, tablety czy dziennik elektroniczny dla kursantów i rodziców. Dba o każdy szczegół o dobre kontakty ze swoimi klientami. Jej głównym celem są efekty pracy jej oraz innych lektorów z nią współpracujących zauważone przez rodziców i jej uczniów. W wolnym czasie, można znaleźć ją na spacerze z psem Chlesea, ze słuchawkami w uszach lub kibicującą synowi na meczach i turniejach piłki nożnej, bądż na szkoleniach językowych organizowanych przez różne firmy i wydawnictwa.

Daniel
Daniel Peart

Lektor

Lektor urodzony w Wielkiej Brytanii obecnie zamieszkujący okolice Prudnika.

Brytyjczyk z wspaniałym akcentem i bezbłędną wymową. Osoba energiczna, miła i chcąca przekazać jak najwięcej informacji o swoim kraju wszystkim kursantom. Lektor sumiennie przygotowujący każdy detal zajęć. Wspaniale rozumie się na zajęciach z 9 latkami, których zaraża miłością do nauki języka angielskiego, z młodzieżą szybko potrafi znaleźć wspólny język, a przez dorosłych doceniany jest za efektywność i otwartość. Konwersacje z Danielem dają kursantom możliwość udoskonalenia wymowy i przełamania bariery w mówieniu.

Sylwia
Sylvia Skrzypek

Lektor

Urodziła się w Sydney, w Australii. Ukończyła studia w Uniwersytecie Opolskim. Pracowała parę lat za granicą jako nauczyciel języka angielskiego. Bardzo lubi pracować z dziećmi oraz młodzieżą. Prowadzi także zajęcia konwersacyjne z dorosłymi.

Jest certyfikowanym lektorem Teddy Eddie. Praca daje jej dużo satysfakcji, cieszy ją kiedy widzi postępy swoich uczniów w Oxford School.

Agnieszka
Agnieszka Sienkiewicz

Lektor

Agnieszka urodziła się i wychowała w Dzierżoniowie. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz studia magisterskie na kierunku administracja w PUAS w Wałbrzychu.

W Oxford School jest certyfikowanym lektorem metody Teddy Eddie.

Do pracy z dziećmi podchodzi z pasją, ponieważ może realizować się jako animator czasu wolnego w języku angielskim. Angielski jest jej drugim językiem obcym po języku niemieckim. Bardzo lubi pracę i atmosferę w Oxford School w Prudniku.

Szkolimy od 2012 roku
Kształcimy już ponad 600 kursantów