Jesteśmy akredytowanym centrum metody

Teddy Eddie

Magdalena Sękowska
Magdalena Sękowska

Właściciel szkoły

Właścicielka i założyciel Szkoły Centrum Oxford. Główny dowodzący i pomysłodawca.

Dodatkowo z pasją podchodzi do swojej pracy, obowiązków i uwielbia pracę z dziećmi i swoimi kursantami. Stara się, aby każdy na jej zajęciach znalazł coś dla siebie i aby nikt nie wyszedł zawiedziony. Głowa pełna pomysłów i wyobraźni, nie boi się nowości i wręcz za nimi pędzi, dzięki czemu szkoła posiada rozwiązania cyfrowe jak tablica multimedialna, tablety czy dziennik elektroniczny dla kursantów i rodziców. Dba o każdy szczegół o dobre kontakty ze swoimi klientami. Jej głównym celem są efekty pracy jej oraz innych lektorów z nią współpracujących zauważone przez rodziców i jej uczniów. W wolnym czasie, można znaleźć ją na spacerze z psem Chlesea, ze słuchawkami w uszach lub kibicującą synowi na meczach i turniejach piłki nożnej, bądż na szkoleniach językowych organizowanych przez różne firmy i wydawnictwa.

Daniel
Daniel Peart

Lektor

Lektor urodzony w Wielkiej Brytanii obecnie zamieszkujący okolice Prudnika.

Brytyjczyk z wspaniałym akcentem i bezbłędną wymową. Osoba energiczna, miła i chcąca przekazać jak najwięcej informacji o swoim kraju wszystkim kursantom. Lektor sumiennie przygotowujący każdy detal zajęć. Wspaniale rozumie się na zajęciach z 9 latkami, których zaraża miłością do nauki języka angielskiego, z młodzieżą szybko potrafi znaleźć wspólny język, a przez dorosłych doceniany jest za efektywność i otwartość. Konwersacje z Danielem dają kursantom możliwość udoskonalenia wymowy i przełamania bariery w mówieniu.

Sylwia
Sylvia Skrzypek

Lektor

Urodziła się w Sydney, w Australii. Ukończyła studia w Uniwersytecie Opolskim. Pracowała parę lat za granicą jako nauczyciel języka angielskiego. Bardzo lubi pracować z dziećmi oraz młodzieżą. Prowadzi także zajęcia konwersacyjne z dorosłymi.

Jest certyfikowanym lektorem Teddy Eddie. Praca daje jej dużo satysfakcji, cieszy ją kiedy widzi postępy swoich uczniów w Oxford School.

Karolina
Karolina Kirnicka

Lektor

Karolina jest naszą Prudniczanką, która z zamiłowania do języka angielskiego postanowiła powiązać z nim swoją przyszłość. Odbyła szereg szkoleń, m.in. szkolenie lektorskie metodą Teddy Eddie oraz Savvy Ed, poznała tajniki Dynamic Education i cały czas pogłębia swoją wiedzę. Bardzo lubi pracę z dziećmi, ponieważ daje jej wielką radość, kiedy widzi jakie sukcesy odnoszą jej uczniowie. Jej zainteresowania to sztuka impresjonistyczna oraz amerykańskie filmowe klasyki. Karolina zawsze stara się by jej lekcje były ciekawe, wartościowe oraz dynamiczne.

Katarzyna
Katarzyna Roszkowska

Lektor

Katarzyna Roszkowska jest absolwentką studiów magisterskich na kierunkach filologia angielska i filologia hiszpańska oraz doktorantką Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego kształcącą się w dziedzinie językoznawstwa i dyscyplinie glottodydaktyki. Do jej zainteresowań naukowych należą cross-linguistic influence, translanguaging oraz rola procesów motywacyjnych w nauczaniu języków obcych. Lektorka posiada wszechstronne doświadczenie, zarówno w nauczaniu dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W ostatnich latach pracowała jako nauczycielka języków angielskiego i hiszpańskiego w szkole podstawowej, w liceum oraz w szkole wyższej ponadto prowadziła jeszcze zajęcia w przedszkolach.

Szczególnie dumna jest z innowacji, jaką było nauczanie języka hiszpańskiego w języku angielskim, którą wprowadziła nauczając studentów filologii angielskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie.W pracy zwraca szczególną uwagę na pozytywną atmosferę, dbając o swoje dobre relacje z uczniami.

Patrycja
Patrycja Ryl

Sekretarka

Patrycja pochodzi z okolic Prudnika, zawsze chciała pracować w pracy w której będzie miała duży kontakt z ludźmi oraz która będzie jej dawać satysfakcje z każdym dniem coraz bardziej z tego co robi. W naszej szkole zajmuje się obsługą sekretariatu gdzie ma kontakt z klientami oraz obsługuje social media takie jak TikTok , Instagram , Facebook itp.

A co lubi? Czym się interesuje? …
- Interesuje się mediami oraz wiedzą co się dzieje na świecie, różnego typu programami .
Uwielbia zwierzęta zresztą sama ma dwa psy. W wolnym czasie lubi zwiedzać różne ciekawe miejsca czy pójść na spacer ze swoimi psami.

Szkolimy od 2012 roku
Kształcimy już ponad 600 kursantów