Jesteśmy akredytowanym centrum metody

Teddy Eddie

Magdalena Sękowska
Magdalena Sękowska

Właściciel szkoły

Właścicielka i założyciel Szkoły Centrum Oxford. Główny dowodzący i pomysłodawca.

Dodatkowo z pasją podchodzi do swojej pracy, obowiązków i uwielbia pracę z dziećmi i swoimi kursantami. Stara się, aby każdy na jej zajęciach znalazł coś dla siebie i aby nikt nie wyszedł zawiedziony. Głowa pełna pomysłów i wyobraźni, nie boi się nowości i wręcz za nimi pędzi, dzięki czemu szkoła posiada rozwiązania cyfrowe jak tablica multimedialna, tablety czy dziennik elektroniczny dla kursantów i rodziców. Dba o każdy szczegół o dobre kontakty ze swoimi klientami. Jej głównym celem są efekty pracy jej oraz innych lektorów z nią współpracujących zauważone przez rodziców i jej uczniów. W wolnym czasie, można znaleźć ją na spacerze z psem , ze słuchawkami w uszach lub kibicującą synowi na meczach i turniejach piłki nożnej, bądź na szkoleniach językowych organizowanych przez różne firmy i wydawnictwa.

Daniel
Daniel Peart

Lektor

Lektor urodzony w Wielkiej Brytanii obecnie zamieszkujący okolice Prudnika.

Brytyjczyk z wspaniałym akcentem i bezbłędną wymową. Osoba energiczna, miła i chcąca przekazać jak najwięcej informacji o swoim kraju wszystkim kursantom. Lektor sumiennie przygotowujący każdy detal zajęć. Wspaniale rozumie się na zajęciach z 9 latkami, których zaraża miłością do nauki języka angielskiego, z młodzieżą szybko potrafi znaleźć wspólny język, a przez dorosłych doceniany jest za efektywność i otwartość. Konwersacje z Danielem dają kursantom możliwość udoskonalenia wymowy i przełamania bariery w mówieniu.

Karolina
Karolina Kirnicka

Lektor

Karolina jest naszą Prudniczanką, która z zamiłowania do języka angielskiego postanowiła powiązać z nim przyszłość. Odbyła szereg szkoleń, m.in. szkolenie lektorskie z metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed, poznała tajniki Dynamic Education i cały czas pogłębia swoją wiedzę. Od listopada 2022 pełni rolę opiekuna metody Teddy Eddie w naszej szkole, oznacza to, że wspiera innych lektorów, by ich zajęcia były jak najlepsze. Bardzo lubi pracę z dziećmi, ponieważ daje jej wielką radość, kiedy widzi jakie sukcesy odnoszą jej uczniowie. Zawsze robi wszystko, by jej zajęcia były ciekawe, dynamiczne oraz wartościowe.

Marta
Marta Pietras

Lektor

Marta uwielbia prace z dziećmi i bardzo szybko łapie z nimi wspólny język. Jest osobą empatyczną, ale też zdecydowaną i konkretną. Postępy uczniów dają jej niesamowite uczucie spełnienia i satysfakcji. Aktualnie uczy kursantów Teddy Eddie , Savvy Ed oraz Jokera.

W wolnym czasie uwielbia chodzić na długie spacery ze swoim psem.

Jest energiczna, i zawsze potrafi zaskoczyć.

Marta
Monika Przygodzka

Lektor

Monika ukończyła filologię angielską. Mieszka w Nysie, nieopodal jeziora, gdzie często spaceruje i ładuję baterie w otoczeniu przyrody.

Interesuje się psychologią, uwielbia zwierzęta, w szczególności koty. W wolnych chwilach lubi uprawiać jogę i czytać książki. Jest mamą 3-letniego chłopca.Uwielbia pracę z dziećmi, ich postępy sprawiają jej dużo radości i chciałaby wiązać z tym swoją przyszłość - Powiedziała Monika

Patrycja
Patrycja Ryl

Sekretarka

Patrycja pochodzi z okolic Prudnika, zawsze chciała pracować w pracy w której będzie miała duży kontakt z ludźmi oraz która będzie jej dawać satysfakcje z każdym dniem coraz bardziej z tego co robi. W naszej szkole zajmuje się obsługą sekretariatu gdzie ma kontakt z klientami oraz obsługuje social media szkolne.

A co lubi? Czym się interesuje? …
- Interesuje się mediami oraz wiedzą co się dzieje na świecie, lubi być na bieżąco.
Uwielbia zwierzęta zresztą sama ma dwa psy i nie tylko. Swój wolny czas spędza ze swoimi psami lub na jeździe quadem w większym gronie, lubi także podróżować.

Szkolimy od 2012 roku
Kształcimy już ponad 600 kursantów