Jesteśmy akredytowanym centrum metody

Teddy EddieUczymy od 2012 roku

Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Uwaga = istnieje możliwość płatności kartą w biurze szkoły w pokoju nr 9.

WIEK DZIECKA

SUGEROWANA GRUPA

INTENSYWNOŚĆ ZAJĘĆ

CENA CAŁKOWITA/RATA MIESIĘCZNA

2-3 LATKA

Dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym.

TEDDY EDDIE MINI

1X35 MIN

Grupy do 8 osób

680 ZŁ* ZA CAŁY KURS/ 68 ZŁ MIESIĘCZNIE

3-4 LATKA

Dziecko nauczy się piosenek i wierszyków, pozna ponad 100 słów, każde w zdaniu. Zacznie odpowiadać na pytania zadane w języku obcym, a z pomocą lektora opowie swoją pierwszą bajeczkę po angielsku.

TEDDY EDDIE PLAY

Tylko 3 latki kontynuujące kurs

2X35MIN

Grupy do max.10 osób

1200 ZŁ* ZA CAŁY KURS / 120 ZŁ MIESIĘCZNIE

4 -5 LAT

Dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

TEDDY EDDIE STANDARD

Tylko 4 latki na kontynuacji kursu

2X35MIN

Grupy do max. 10 osób

1200 ZŁ *ZA CAŁY KURS/ 120 ZŁ MIESIĘCZNIE

5-6 LAT

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

TEDDY EDDIE ABC

Tylko 5 latki na kontynuacji kursu

2X45MIN

Grupy do max. 10 osób

1350 ZŁ* ZA CAŁY KURS/ 135 ZŁ MIESIĘCZNIE

6- 7LAT

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

TEDDY EDDIE SCHOOL

Tylko 6 latki , które zaczęły PIERWSZĄ KLASĘ!!!!

2X45MIN

Grupy do max .10 osób

1350 ZŁ* ZA CAŁY KURS/ 135 ZŁ MIESIĘCZNIEUCENNIK - OXFORD SCHOOL

Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych


SUGEROWANA GRUPA

INTENSYWNOŚĆ ZAJĘĆ

CENA CAŁKOWITA/RATA MIESIĘCZNA

2 KLASA

2X45 MIN

Grupy do 10 osób

1450* ZA CAŁY KURS/ 145 ZŁ MIESIĘCZNIE

OD 3 KLASY DO 7

2X60MIN

Grupy do max.10 osób

1450 ZŁ* ZA CAŁY KURS / 145 ZŁ MIESIĘCZNIE

MŁODZIEŻ

2X90MIN

Grupy do max. 10 osób

1850ZŁ *ZA CAŁY KURS/ 185 ZŁ MIESIĘCZNIE

DOROŚLI

2X90MIN

Grupy do max. 10 osób

1850 ZŁ* ZA CAŁY KURS/ 185 ZŁ MIESIĘCZNIE

MATURA

2X90MIN

Grupy do max .10 osób

1950 ZŁ* ZA CAŁY KURS/ 135 ZŁ MIESIĘCZNIEZAJĘCIA INDYWIDUALNE FACE TO FACE 1X1

45 MINUT = 50 ZŁ

60 MINUT = 65 ZŁ

90 MINUT = 75 ZŁ


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE FACE TO FACE 2X1

45 MINUT = 40 ZŁ OSOBA

60 MINUT = 45 ZŁ OSOBA

90 MINUT = 50 ZŁ OSOBA
Kliknij tytuł oferty, aby uzyskać więcej informacji

Dodatkowa oferta, kursy, szkolenia i tłumaczenia

Szkolenia dla firm

Szkolenia językowe w szkole Centrum Oxford to doskonały sposób na podniesienie kwalifikacji Państwa pracowników. Oferujemy szeroki zakres kursów dopasowywanych do wciąż zmieniających się potrzeb biznesowych. Nasza metodyka i systematyczna ocena przyczyni się do realizacji Państwa celów i uzyskania widocznych efektów. Zajęcia mogą odbywać się zarówno u Państwa w firmie jak i w siedzibie Centrum Oxford. Proponujemy Państwu naukę z lektorem polskojęzycznym jak i native speakerem. Dodatkowo: idealne dopasowanie do potrzeb klienta, stała opieka metodyczna, testy umiejętności językowych, regularne raporty z uwzględnioną frekwencją, punktualnością oraz odrobionymi zadaniami domowymi, zaświadczenia i certyfikaty wewnętrzne, mobilna biblioteka multimedialna.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę językową.

Angielski on-line

Angielski on-line to nic innego jak nauka przez internet. By uczyć się korzystając z tej metody wystarczy komputer lub inne urządzenie mobilne oraz dostęp do sieci. Usiądź wygodnie, postaw koło siebie kubek ulubionej herbaty i… zacznij się uczyć!

Kurs nie jest może w stanie w pełni zastąpić tradycyjnego kursu, ale z pewnością jest jego doskonałym uzupełnieniem, funkcjonując jako pakiet dodatkowych lekcji. Jest także świetnym rozwiązaniem dla ludzi zapracowanych, którym brak czasu na regularny kurs uniemożliwia rozwijanie umiejętności językowych.

Idealnie sprawdza się w okresie letnim, kiedy zawieszamy regularną naukę, ale nie chcemy rezygnować z kontaktu z językiem!

Tłumaczenia drobne

Oferujemy drobne tłumaczenia pisemne . Tłumaczymy w języku angielskim i niemieckim.

Cena za tłumaczenie liczona jest za stronę A4 (1500 znaków ze spacjami). Minimalną jednostką obliczeniową jest jedna strona.

Konsultacje i pogotowie językowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że są sytuacje, w których mamy problem, aby pomóc dziecku przed ważnym sprawdzianem, czy egzaminem bądź zwyczajnym zadaniem domowym.

Czasami też nie wystarczy umieć mówić w danym języku. Do pełnego sukcesu konieczna jest również znajomość kultury i obyczajów danego kraju, jakiej nie da osiągnąć nie będąc w nim wychowanym. Dlatego właśnie nasi native speakerzy i lektorzy chętnie posłużą radą przy wszelkich przedsięwzięciach związanych z językiem angielskimi niemieckim.

Mogą to być konsultacje przed ważnym egzaminem językowym, przygotowanie do matury ustnej poprzez krótkie konwersacje z native speakerem, pomoc w odpowiednim doborze materiałów do nauki, udzielenie rady przy pisaniu wypracowań, powtórzenie materiału do ważnego sprawdzianu. Prowadzimy również przygotowanie systemu weryfikacji kompetencji językowych w procesie rekrutacyjnym nowych pracowników, tworzenie ofert handlowych dla zagranicznych klientów oraz wszelkie inne projekty.

Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć cel.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Kursy indywidualne

Centrum Oxford zapewnia również swoim klientom profesjonalne i efektywne kursy indywidualne, które są dostosowane do potrzeb klienta.

Nasi klienci mogą wybrać kurs prowadzony przez lektora polskojęzycznego, bądź native speakera. Mamy także w ofercie kurs metoda dualną, gdzie klienci spotykają się raz w tygodniu z nauczycielem polskojęzycznym, który wykłada zasady konstrukcji zdań oraz gramatykę , po czym na kolejnych zajęciach swoja wiedze wykorzystują w praktyce podczas zajęć z native speakerem.

Na zajęciach indywidulanych to klient decyduje o częstotliwości odbywania się zajęć oraz o długości ich trwania.

Sobotni Klub dla Malucha

Jeśli chcesz w swoim dziecku rozpalić chęć i pasję do nauki języków obcych to wierzymy, że stworzyliśmy do tego odpowiedni sposób i miejsce.

W sobotę udając się na zakupy bądź załatwiając nudne dla malucha sprawy możesz go przywieźć do Nas godzinę wspaniałej zabawy a przy tym efektywnej nauki.

Zajęcia w klubie prowadzimy w małych grupach, w miłej i przyjaznej dziecku atmosferze z mnóstwem zabawek, gier i piosenek. Pomożemy Waszemu dziecku miło spędzić czas oraz rozwinąć jego umiejętności językowe.

Wystarczy zadzwonić dzień wcześniej a Nasi lektorzy przygotują wspaniały świat pełen przygód dla Twojej pociechy.

Szkolimy od 2012 roku
Kształcimy już ponad 600 kursantów